Implanty zębów Wrocław

Implanty zębów umożliwiają odtworzenie estetycznego i funkcjonalnego uzębienia w przypadku braku jednego lub wielu zębów. Zabieg ten to optymalne rozwiązanie, które poprawi komfort Twojego życia. 

Implanty stomatologiczne umożliwiają zastosowanie rozwiązań protetycznych najbardziej zbliżonych do naturalnych zębów – czego nie umożliwia większość protez ruchomych.

Wykonujemy zabiegi z zakresu implantologii w naszych Gabinetach we Wrocławiu, Legnicy i Oleśnicy.

Chcesz wykonać zabieg implantów zębów?

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz poznać możliwości i cennik leczenia implantologicznego.

WROCŁAW ul. św. Mikołaja 51/52

OLEŚNICA ul. Lwowska 31/409

LEGNICA ul. Złotoryjska 75

Czym jest implant zęba....

Implanty zwykle są to małe tytanowe śruby, które zastępują korzeniowe części zębów w kościach szczęk. Stanowią one jednocześnie podbudowę dla optymalnych rozwiązań protetycznych takich jak korony, mosty czy protezy.

Istnieje wiele różnych rodzajów implantów a ich odpowiedni dobór i zastosowanie zależy od zastanych warunków medycznych oraz rozwiązania docelowego. Prawidłowo wszczepione implanty stomatologiczne w ciągu od 3 do 6 miesięcy ulegają stabilnemu wgojeniu i na trwałe w tkankę kostną szczęki lub żuchwy.

....i po co go stosować?

Leczenie implantologiczne przede wszystkim pozwala zatrzymać bardzo niekorzystne procesy zachodzące w przypadku utraty nawet jednego zęba. Brak pojedynczego zęba może pociągać za sobą wiele konsekwencji takich jak utrata kolejnych zębów, zmiany rysów twarzy, problemy z mówieniem, zanik kości żuchwy lub szczęki a nawet powodować problem z trawieniem.

Następstwem utraty zęba jest bardzo często przeciążenie innych zębów, prowadzące często do starcia i pękania przednich zębów. Brak zęba sprawia, że zęby przeciwstawne oraz sąsiednie tracą podparcie i przesuwają się w wolne miejsce a otaczające tkanki miękkie dziąsła oraz kości zaczynają sukcesywnie zanikać (zapraszamy do zapoznania z załączonym filmem). Na szczęście skuteczne leczenie implantologiczne pozwala przeciwdziałać tym niekorzystnym procesom.

TRADYCYJNA PROTETYKA KONTRA IMPLANTY

Grzegorz Tarabuła

„W przeciwieństwie do protez bądź mostów rozwiązania protetyczne na implantach przenoszą siłę gryzienia na kość co pozwala na zachowanie jej w odpowiednim kształcie. Pozwalają więc zapobiec zmianie profilu i wyglądu twarzy. Implanty są również najbardziej naturalną i fizjologiczną podstawą dla rozwiązań protetycznych odbudowujących utracone zęby. Nie tylko pozwalają uzyskać wrażenie użytkowania własnych zębów, ale przede wszystkim nie wymagają szlifowania, uszkadzania i obciążania sąsiednich zdrowych zębów a także umożliwiają zachowanie podłoża kostnego. Ewentualne dolegliwości pozabiegowe są często mniej odczuwalne niż dyskomfort po usunięciu zęba.”

Leczenie implantologiczne - Etapy

Przebieg leczenia implantologicznego w każdym przypadku jest indywidualnie przebiegającym procesem. Można jednak go podzielić na następujące etapy:

  • wykonanie zdjęcia panoramicznego (rentgen panoramiczny) lub tomografii komputerowej (CBCT)
  • konsultacja lekarza implantologa obejmująca m.in. analizę warunków do implantacji
  • dobór optymalnych rozwiązań protetycznych do określonych potrzeb
  • ewentualne przygotowanie warunków implementacji np. augmentacja lub podniesienie dna zatoki
  • implanty wszczepiane chirurgicznie
  • okresowe wizyty kontrolne w okresie wgajania implantu
  • odsłonięcie implantu i zamocowanie rozwiązania protetycznego np korony protetyczne lub mosty

Poznaj specjalistów, którzy wykonają Twój zabieg wstawienia implantu zęba

Podobnie jak Tobie zależy nam na sukcesie Twojego leczenia implantologicznego. Dlatego niezależnie od zastosowania najlepszych materiałów i narzędzi (Strauman, 3i, AlphaBioTec, Dentsply) współpracujemy z wybitnymi specjalistami w dziedzinie implantologii stomatologicznej. Naszą ofertę kierujemy głównie do Pacjentów z okolic Wrocławia, Legnicy i Oleśnicy przyjmujemy również Pacjentów z całej Polski oraz zagranicy.

Grzegorz Tarabuła

Ukończył wydział lekarsko-stomatologiczny na Akademii Medycznej. Specjalista chirurgii stomatologicznej z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej oraz implantacji.

Czytaj więcej>

Mateusz Gołębiewski

Mateusz Gołębiewski

Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, w szczególności w zabiegach usuwania ósemek, jak i zębów zatrzymanych. Wykonuje zabiegi implantacji.

Czytaj więcej >

Jan Tarabuła

Absolwent Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarsko-stomatologicznym. Specjalizuje się w zabiegach chirurgicznych oraz wykonuje zabiegi implantacji.

Czytaj więcej>

TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA W PLANOWANIU ZABIEGU IMPLANTOLOGICZNEGO

Podstawą bezpiecznego i skutecznego zabiegu implantologicznego jest wcześniejsze odpowiednie rozpoznanie pola zabiegowego w szczególności umiejscowienie sąsiednich obecnych zębów, ilość i jakość kości w miejscu implantacji oraz przebieg nerwów.

Jeszcze kilka lat temu w diagnostyce przed implantacją stosowane rentgenowskie zdjęcia punktowe i panoramiczne. Obecnie standardem w tym zakresie jest tomografia komputerowa 3D. Obok przedstawiamy przykład użycia tomografii stomatologicznej w planowaniu zabiegu implantologicznego:

Zastanawiasz się nad implantacją zębów? Zapytaj o konsultację implantologiczną oraz możliwość wykonania zdjęcia tomograficznego 3D.

Stwarzamy również warunki do wszczepienia implantów

Zabieg implantacji może być przeprowadzony przy spełnieniu szeregu warunków dotyczących miejsca zabiegowego. W przypadku gdy w ramach wstępnej konsultacji stwierdzono brak odpowiedniej ilości i jakości kości aby implanty mogły być osadzone konieczne może być jej wcześniejsze uzupełnienie. Jest to możliwe przez wszczepienie substancji pobudzających wzrost kości w danym miejscu takie jak np. Bio-oss, Bio-guide. Często stosowanym zabiegiem otwierającym możliwość implantacji jest podniesienie dna zatoki szczękowej.

Vademecum – co powinieneś wiedzieć o implancie?

  • Implanty to najlepsza podstawa rozwiązań protetycznych w przypadku braku uzębienia.
  • Przed rozpoczęciem leczenia implantologicznego należy pozbyć się wszelkich ubytków, chorób przyzębia i innych dolegliwości. Jama ustna musi być w pełni zdrowa.
  • Przed wszczepieniem implantu mogą być potrzebne dodatkowe zabiegi, takie jak np. podniesienie dna zatoki.
  • Powodzenie zabiegu wszczepienia implantów w dużej mierze zależy od pacjenta! Należy perfekcyjnie dbać o higienę jamy ustnej oraz stosować wszystkie zalecenia stomatologa-implantologa.
  • Istnieją przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu wszczepienia implantów. Aby dowiedzieć się, czy możesz poddać się zabiegowi, konieczna jest konsultacja z lekarzem.

Najważniejsze zalety implantów oferowanych przez Gabinety Stomatologiczne TARABUŁA:

  • Wykorzystujemy tylko i wyłącznie implanty najlepszych producentów po to, aby zabieg był w pełni udany i bezpieczny.
  • Wszczepienie implantu pomoże zatrzymać niekorzystne zmiany (w wyglądzie, powstrzyma zanik kości, czy rozwój paradontozy).
  • Przy zachowaniu odpowiedniej higieny jamy ustnej i dzięki tymczasowym kontrolom, szacuje się trwałość implantu jako dożywotnią!
  • Podczas leczenia implantologicznego pacjent jest otaczany kompleksową, pełną opieką lekarską.
  • Wstawienie implantu nie powoduje konieczności niszczenia sąsiednich zębów (np. przez szlifowanie).
  • Zabieg implantologiczny odznacza się bardzo wysoką skutecznością – niemal każde wszczepienie implantu w naszych gabinetach kończy się sukcesem!

Ceny przykładowych zabiegów:

USŁUGACENA
Cennik Konsultacji implantologicznej170 zł
Cennik Tomografii komputerowej350 zł
Cennik Odsłonięcia implantu420 zł
Cennik Protetyki na implantach w zależności od rodzajuod 3500 zł
Cennik Wszczepienia implantuod 3700 zł

Implanty zębów w systemie ratalnym? U nas to możliwe!

Usługi stomatologiczne na ratyW naszych gabinetach stomatologicznych dokonujemy wszelkich starań, aby każdy z naszych pacjentów miał możliwość leczenia, bez względu na warunki finansowe, z jakimi pacjent może mieć problem. Dlatego też najwyższej jakości rozwiązania stomatologiczne są w zasięgu każdego z naszych pacjentów, ponieważ współpracujemy w bankiem Santander Consumer Bank, gdzie mają Państwo możliwość ubiegania się o finansowanie zabiegu implantologicznego na raty, bez względu jaka to będzie cena.

Opinie naszych Pacjentów

Odpowiedź od właściciela:Dziękujemy serdecznie!
Wizyta u dr Grzybowskiej była dla mnie wyjątkowo pozytywnym doświadczeniem. Od pierwszych chwil czułem się zaopiekowany, wysłuchany i traktowany z ogromną empatią, bez cienia oceniania. Diagnostyka przebiegała spokojnie i bardzo dokładnie, a plan leczenia został przedstawiony w jasny, przejrzysty sposób wraz z czytelnym omówieniem kosztów. Przez cały czas towarzyszyło mi poczucie troski, szacunku i pełnego profesjonalizmu. Dzięki tej wizycie zniknęły moje wieloletnie obawy i traumy związane z leczeniem stomatologicznym. To miejsce naprawdę przywraca nie tylko zdrowy uśmiech, ale także zaufanie do dentysty.
Odpowiedź od właściciela:Dziękujemy serdecznie w imieniu dr Grzybowskiej oraz całego Zespołu. Taka opinia to dla nas dodatkowa motywacja!
Wyrywanie zębów nie należy do przyjemnych doświadczeń. Dlatego warto przychodzić do przyjemnego gabinetu z wykwalifikowaną i profesjonalna kadrą. Bardzo polecam i dziękuję za leczenie.
Odpowiedź od właściciela:Dziękujemy serdecznie w imieniu całego Zespołu.
Najlepsza klinika w mieście , a Pan Mateusz Goląbiewski jest święty , polecam wszystkim 😎
Odpowiedź od właściciela:Bardzo dziękujemy! 😎
Dr Gołębiewski jeszcze sprawdza, czy aureola pasuje do fartucha, ale takie słowa na pewno dodają skrzydeł całemu Zespołowi. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i dziękujemy za polecenie! 🦷✨
Pan chirurg Jan Tarabuła jest fantastyczny! Zajmował się całym procesem od ekstrakcji po implant i w końcu montaż korony z nieskazitelnym profesjonalizmem oraz z troską o komfort i dobro pacjentki.
Ogólnie bardzo polecam usługi w gabinecie Tarabuła we Wrocławiu, chodzę regularnie od kilku lat, bylam już u kilku lekarzy u nich i za każdym razem byłam zadowolona.
Odpowiedź od właściciela:Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa i zaufanie okazywane nam od lat! Cieszymy się, że zarówno leczenie u Pana chirurga Jana Tarabuły, jak i wizyty u innych lekarzy naszego Zespołu pozostawiły tak dobre wrażenia.

Takie opinie są dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy. Serdecznie pozdrawiamy! 😊
Jestem pacjentem gabinetów Tarabuła od wielu lat i zawsze chętnie wracam. Niezwykły profesjonalizm, otwarte i szczere podejście do pacjenta i świetna opieka.

Bez wątpienia najlepsza stomatologia i ortodoncja we Wrocławiu, gorąco polecam!
Odpowiedź od właściciela:Dziękujemy serdecznie!
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy!
Jestem pacjentką dr Joanny od wielu lat - szczerze polecam
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy w imieniu dr Joanny oraz całego Zespołu!
Odpowiedź od właściciela:Dziekujemy!
Lekarz dr.Tarabuła oraz pielęgniarka p.Ania bardzo troskliwe, empatyczne. Pacjent czuje się zaopiekowany w pełni
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy w imieniu Doktora oraz całego Zespołu!
Bardzo polecam! Moje leczenie było dość skomplikowane i wymagało zaangażowania kilku specjalistów, ale ogromnym plusem było to, że wszyscy byli dostępni w jednym miejscu. Nie musiałam jeździć i organizować wizyt w różnych gabinetach -wszystko zostało świetnie skoordynowane.

Na duży plus również nowoczesny sprzęt - wszystkie zdjęcia i diagnostyka były wykonywane na miejscu, ani razu nie musiałam szukać dodatkowych punktów poza gabinetem. Przez cały proces czułam się naprawdę zaopiekowana i dobrze poinformowana.

Doceniam też szybkie terminy wizyt, nawet w godzinach popołudniowych, co było dla mnie ogromnym ułatwieniem.
Profesjonalizm, dobra organizacja i poczucie, że pacjent jest naprawdę ważny.
Odpowiedź od właściciela:Bardzo dziękujemy za tak szczegółową i miłą opinię!

Cieszymy się, że mimo złożonego leczenia cały proces przebiegł dla Pani komfortowo i sprawnie. Właśnie na tym bardzo nam zależy — aby Pacjent mógł skorzystać z opieki wielu specjalistów, diagnostyki i nowoczesnego zaplecza w jednym miejscu, bez dodatkowego stresu i organizowania wizyt poza gabinetem.

Dziękujemy za docenienie naszej koordynacji, terminów oraz podejścia do Pacjenta. Takie słowa są dla całego zespołu ogromną motywacją do dalszej pracy.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Gabinetów Stomatologicznych TARABUŁA
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy za miłą opinię!
Bardzo polecam! Od samego wejścia człowiek czuje się bardzo dobrze, na recepcji bardzo miła i pomocna obsługa. Usługi dentystyczne w pełni profesjonalne, wszystko jest dobrze wytłumaczone - co i jak będzie robione. Szczególnie polecam Panią Doktor Martę Olszewską, w trakcie wizyty czuć jej zaangażowanie i dokładność w tym co robi.
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy w imieniu dr Marty oraz całego Zespołu. To dla Was i dzięki Wam się rozwijamy!
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy
Polecam dr Alicję Grzybowską za jej rzetelną pracę. Szczegółowo omówiony plan leczenia wraz z kosztami daje przejrzysty obraz wykonywanych zabiegów. Wizyty przebiegają planowo, sprawnie i w miłej atmosferze. Panie w recepcji są również bardzo uprzejme i pomocne.
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy w imieniu dr Alicji oraz całego Zespołu. To dla Was i dzięki Wam się rozwijamy!
3 trzecia wizyta Gorąco polecam bardzo profesjonalnie i sprawnie.
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy za zaufanie! Postaramy się nie zawieść.
Zawsze profesjonalnie, z dużą życzliwością i uśmiechem
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy!
Szczerze polecam leczenie ortodontyczne u Pani doktor Magdaleny Warzyńskiej. Pani doktor ma profesjonalne podejście do Pacjenta i dokładnie objaśnia poszczególne etapy leczenia. ☺️
Odpowiedź od właściciela:Dziękujemy w imieniu dr Magdaleny oraz całego Zespołu!
Doktor Gołębiewski- prawdziwy profesjonalista z ogromnym doświadczeniem i świetnym podejściem do pacjenta. Bezbłędnie diagnozuje i leczy ubytki. Od ponad 10 lat jesteśmy z rodziną pod opieką dr Gołębiewskiego i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy w imieniu dr Gołębiewskiego oraz całego Zespołu!
Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie. Pan dr dokładnie wyjaśnił dalszy plan leczenia.
Serdecznie polecam.
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy w imieniu pana Doktora oraz całego Zespołu!
Polecam. Wysoka jakość usług. Ortodonta.
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy w imieniu całego Zespołu!
Odpowiedź od właściciela:Dziękujemy!
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy
Juz jestem drugi raz, jestem bardzo zadowolona, mozna zrobic wszystko na miejscu, kolejny implant robie w pazdzierniku. Serwis jest super, polecam!
Odpowiedź od właściciela:Dziękujemy za zaufanie i miłą ocenę!
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziekujemy!
Z całego serca polecam gabinety stomatologiczne TARABULA we Wrocławiu!

Pracują tam specjaliści ze wszystkich dziedzin stomatologii, co daje ogromne poczucie bezpieczeństwa i kompleksowej opieki. Profesjonalne podejście, życzliwa atmosfera i duża troska o pacjenta sprawiają, że wizyty przebiegają bez stresu - zdecydowanie miejsce warte polecenia! 🙌🏼🦷❤️
Odpowiedź od właściciela:Pani Maju, w imieniu całego Zespołu serdecznie dziękujemy za miłą, empatyczną i merytoryczną opinię. Do dla Was i dzięki Wam się rozwijamy.
Pani dr. Alicja super laseczka. Ząbki mega zrobione!
Odpowiedź od właściciela:Dziękujemy za tak barwną opinię! 😄 Pani doktor Alicja na pewno ucieszy się z komplementu, a jeszcze bardziej z tego, że „ząbki mega zrobione”. Bardzo nam miło, że efekt spełnił oczekiwania. Zapraszamy ponownie — po równie piękny uśmiech!
Profesjonalnie, kompleksowo, życzliwie.
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy za tak perfekcyjną w formie i treści opinię.
Polecam, jestem zachwycona! Pełen profesjonalizm. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana na każdej płaszczyźnie, co spowodowało, że wyrywanie zęba nie było takie straszne!
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy!
Polecam. Profesjonalne podejście.
Odpowiedź od właściciela:Dziękujemy!
Przyjazna atmosfera, aż chce się wracać na kolejne wizyty.
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy za miłą opinię!
Świetna obsługa i bardzo miła atmosfera – polecam z całego serca! 😊
Odpowiedź od właściciela:Z całego serca dziękujemy!
Polecam pełen profesjonalizm
Odpowiedź od właściciela:To dla Was i dzięki Wam się rozwijamy! Dziękujemy serdecznie!
Odpowiedź od właściciela:Dziękujemy!
Jeśli szukacie kliniki stomatologicznej, w której pacjent jest traktowany po partnersku, to trafiliście idealnie! Korzystam z usług od lat i nigdy się nie zawiodłem. Profesjonalizm i uczciwość to ich znak rozpoznawczy. Wielkie brawa dla uśmiechniętego zespołu recepcji oraz dla Pani Marty, która jako opiekun pacjenta dba o każdy szczegół mojego planu leczenia. Dzięki niej dokładnie wiem, na czym stoję. Polecam – ekipa na medal!
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy za bardzo miłą opinię. To dla Was i dzięki Wam się rozwijamy.
Bardzo dobry gabinet z miłą obsługą i dobrym podejściem do dzieci. Polecam Panią doktor Martę Olszewską-Wnuk.
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy w imieniu pani Doktor oraz całego Zespołu!
Od wielu lat leczę się w tym gabinecie stomatologicznym razem z synem i jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki, jaką otrzymujemy. Zespół jest niezwykle profesjonalny, a jednocześnie sympatyczny – widać, że to lekarze z prawdziwego powołania :).
Na szczególne wyróżnienie zasługują Panie z recepcji, które zawsze witają pacjentów z uśmiechem i chętnie pomagają w każdej sytuacji. Dużym wsparciem są również przemiłe opiekunki pacjenta Pani Marta i Pani Agata, które czuwają nad całym procesem leczenia i zawsze pomagają rozwiać wszelkie wątpliwości.
Z pełnym przekonaniem polecam ten gabinet każdemu, kto szuka profesjonalnej i przyjaznej opieki stomatologicznej.
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy w imieniu całego Zespołu!
Odpowiedź od właściciela:Dziękujemy serdecznie Pani Marto!
Jestem bardzo zadowolona z usług stomatologicznych u dr. Gołębiewskiego – pełen profesjonalizm, miła atmosfera i indywidualne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam!
Odpowiedź od właściciela:W imieniu Doktora oraz całego Zespołu dziękujemy za zaufanie i miłą opinię!
Z całego serca polecam gabinet Tarabuła, a szczególnie osobom, które tak jak ja, odkładają wizytę u stonatologa przez lata. Pamiętam, jak bardzo bałam się pierwszej wizyty – i wcale nie chodziło o ból, ale o wstyd i negatywną ocenę tego, jak bardzo zaniedbałam swoje zęby. Zupełnie niepotrzebnie. Na miejscu spotkałam się z ogromnym wsparciem, nikt mnie nie krytykował, dzięki czemu od razu poczułam się bezpiecznie.
​Leczę się tutaj już od dawna i za każdym razem, bez wyjątku, jestem traktowana bardzo indywidualnie. Mój plan leczenia był złożony i miałam okazję poznać kilku różnych lekarzy w placówce - zawsze czułam się komfortowo i pod świetną opieką.
​Ogromnie doceniam też atmosferę – panie w recepcji są zawsze uśmiechnięte i bardzo kompetentne. Szczególne podziękowania należą się opiekunkom pacjenta, Marcie i Agacie. To one dbają o to, bym rzetelnie realizowała plan leczenia, cierpliwie tłumaczą mi poszczególne etapy i pilnują terminów kolejnych wizyt. Dzięki nim czuję, że naprawdę ktoś nade mną czuwa.
Ten gabinet to miejsce, w którym profesjonalizm idzie w parze z empatią.
Dziękuję całemu zespołowi za przywrócenie mi uśmiechu i poczucia, że wizyta u dentysty może być bezstresowym doświadczeniem!
Odpowiedź od właściciela:Bardzo dziękujemy za tak piękne, poruszające słowa i za obdarzenie nas swoim zaufaniem. To dla nas ogromnie ważne, że od pierwszej wizyty poczuła się Pani u nas bezpiecznie, zaopiekowana i wolna od oceny — właśnie taką atmosferę chcemy tworzyć każdego dnia.

Ogromnie cieszy nas, że cały proces leczenia, mimo swojej złożoności, był dla Pani doświadczeniem pełnym wsparcia, empatii i profesjonalnej opieki. Szczególnie dziękujemy za ciepłe słowa pod adresem naszego zespołu recepcji oraz opiekunek pacjenta, Marty i Agaty — z przyjemnością przekażemy im Pani podziękowania.

Największą nagrodą jest dla nas świadomość, że mogliśmy nie tylko zadbać o Pani uśmiech, ale też pomóc odzyskać spokój i komfort związany z wizytami u dentysty. Dziękujemy, że jest Pani z nami.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Zespół Gabinetów stomatologicznych Tarabuła
Rejestracją zawsze jest bezproblemowa i bardzo miła! Panie które odbierają telefony są profesjonalne i pomocne! Płatność na miejscu gotówką albo kartą, także wygodnie.
Sama wizyta u Pani Doktor Szulc też zawsze super: na czas, konkretnie, wszystko wyjaśnione i omówione, atmosfera miła i sympatyczna!
Gabinety we Wrocławiu czyste, zadbane (w innej lokalizacji nie byłam).
Generalnie polecam każdemu! Jestem bardzo zadowolona!
Odpowiedź od właściciela:Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa i polecenie naszych gabinetów. Cieszymy się, że zarówno proces rejestracji, jak i sama wizyta przebiegły dla Pani w tak komfortowej i przyjaznej atmosferze.

Szczególnie dziękujemy za docenienie pracy naszego zespołu rejestracji oraz Pani Doktor Szulc — bardzo miło nam czytać, że profesjonalizm, punktualność i jasna komunikacja są u Pani tak dobrze odbierane.

Cieszy nas również, że zwróciła Pani uwagę na czystość i estetykę naszej placówki we Wrocławiu. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pacjent czuł się u nas swobodnie i bezpiecznie.

Dziękujemy za zaufanie i serdecznie pozdrawiamy!
Zespół Gabinetów stomatologicznych Tarabuła
Polecam higienizację u Pani Klaudii oraz Ani Kowalczyk. Dostałem szczegółowe zalecenia na temat dbania o zęby z założonym aparatem ortodontycznym.

Dr Jan Tarabuła jest natomiast najlepszym chirurgiem od ekstrakcji ósemek w tym zatrzymanych. Polecam!
Odpowiedź od właściciela:Bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu Pani Klaudii oraz własnym!
Odpowiedź od właściciela:Dziękujemy serdecznie!
Do kliniki trafiłem dzięki Pani Marcie opiekunce klienta, wizyta umówiona u Pani higienistki w expresowym terminie 👍Sama wizyta przebiegła w miłej profesjonalnej atmosferze, wszytko jest szczegółowo tłumaczone podczas całego zabiegu, Pani Angela jest przemiła i bardzo dokładna, wszystko przebiegło bezboleśnie i komfortowo, serdecznie polecam.
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy w imieniu Pani Marty. Rzeczywiście jest to skarb dla Pacjentów i dla lekarzy. Dziękujemy również w imieniu Pani Angeli oraz całego Zespołu!
W tym roku powróciłam do doktora Grzegorza i bardzo polecam tego specjalistę! Pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt i świetne podejście do pacjenta. Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione, a zabieg przebiegł bezboleśnie i w miłej atmosferze.
Jestem zachwycona efektem końcowym! Zęby wyglądają świetnie, a cały proces był szybki i komfortowy. Szczególne pozdrowienia dla nieocenionej Pani Marty opiekuna pacjenta. Na pewno pozostanę pod stałą opieką w tym gabinecie i z czystym sumieniem polecam!
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy za zaufanie w imieniu doktora Grzegorza, pani Marty oraz całego Zespołu!
Odpowiedź od właściciela:Dziękujemy serdecznie w imieniu Zespołu!
Odpowiedź od właściciela:Dziękujemy serdecznie w imieniu Zespołu!
Zespół jest spory a korzystałem z pomocy:
1. Ortodonta (dr Gorczowska) żeby wyprostować zęby,
2. chirurgia i implanty (dr Gołębiewski -mistrz!) - aktualnie drugi implant
3. Higienizacja u Pani Dagmary ( zawsze w dobrym humorze 🙂)
Te 3 osoby mogę z czystym sumieniem polecić!
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy za miłą opinię!
Odpowiedź od właściciela:Serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy za Twoje dotychczasowe i przyszłe polecenia naszych gabinetów Twoim najbliższym! To dzięki Wam i dla Was się rozwijamy!

Chcesz wykonać zabieg implantów zębów?

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz poznać możliwości i cennik leczenia implantologicznego.

WROCŁAW ul. św. Mikołaja 51/52

OLEŚNICA ul. Lwowska 31/409

LEGNICA ul. Złotoryjska 75